Detektory | Inteligentné bývanie

Detektory

Bezdrôtový záplavový detektor

zaplavovy

Slúži ako bezdrôtový záplavový detektor, ktorý po aktivácii vysiela okamžite signál o detekcii vody ku spínaciemu aktoru (alebo jednotke RF Touch), ktorý ďalej spína čerpadlo alebo uzatvára ventil na potrubí. Detektor tak možno využiť ako riešenie pre nežiadúce zaplavenie priestorov akými sú kúpeľne, pivnice, šachty alebo nádrže. Možnosť pripojenia externej sondy (nie je súčasťou dodávky). Pre svoju činnosť nepotrebuje externé napájanie (napájané z batérie), preto je vhodný pre bezpečné stráženie a variabilné umiestnenie napr. do inštalačnej krabice. Detektor pracuje na vodivostnom princípe, indikácia prenosu RF signálu LED diódou.


 

!PRIPRAVOVANÁ NOVINKA !

Prvok pre meranie spotreby elektrickej energie pomocou cievok

merac_spotreby

Meria spotrebu elektrickej energie a zasiela ju do systémového prvku, kde ju zobrazuje. Dáta sú ukladané v internej pamäti prvku, možnosť integrácie SD karty pre dlhodobé uchovanie dát.
4 tarifové meranie spotreby energie, ktoré je možné zobraziť formou kWh alebo finančných nákladov. Možnosť nastavenia reakcie na konkrétnu spotrebu. Pripojenie až troch meracích senzorov, ktoré sa jednoducho inštalujú priamo na fázový kábel.
3modulové prevedenie prvku s montážou do rozvádzača. Súčasťou balenia je interná anténa AN-I, v prípade umiestnenia prvku do plechového rozvádzača, pre zlepšenie signálu môžete použiť externú anténu ANE. Napájacie napätie prvku je z monitorovanej fázy, min. však 230V AC. Dosah až 100 m (na voľnom priestranstve), v prípade nedostatočného signálu medzi ovládačom a prvkami použite opakovač signálu. Komunikačné frekvencie s obojsmerným protokolom RF Control.

Súmrakový spínač svetelný

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Slúži k ovládaniu žalúzií, markíz, svetiel a iných spotrebičov v závislosti na úrovni intenzity vonkajšieho svetla.


Bezdrôtové detektory

ja80p ja81 ja82

K automatickému ovládaniu môžu slúžiť aj detektormi OASiS, ktoré reagujú na pohyb, otvorenie okna, dverí alebo zníženie teploty (napr. Pohybový senzor spína svetlo, okenné detektor blokuje vykurovania či klimatizáciu).